Fenerbahçe ile Panathinaikos taraftarları kavga etti Fenerbahçe ile Panathinaikos taraftarları kavga etti

Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu İsmail Yüksek, memleketi İznik’in futbol takımı İznikspor’a destek oldu. Sakatlığı nedeniyle sezonu kapatan İsmail Yüksek, İznikspor’un maçını tribünden takip etti. 

Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu İsmail Yüksek memleketi İznik’te ortaya çıktı. Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde ayak bileğinden sakatlanan milli futbolcu sezonu kapatmıştı. Tedavisine Sırbıstan’da devam edecek olan yıldız oyuncu, memleketi İznik’e giderek ailesi ve yakınlarıyla bir araya geldi. EURO 2024’te forma giymek isteyen İsmail Yüksek’in yoğun bir tedavi süreci geçirmesi bekleniyor.


İznikspor’a tam destek…
Milli futbolcu İsmail Yüksek, İznikspor-İnegöl Alanyurt maçını tribünden takip etti. Koltuk değnekleri ile yürüdüğü görülen yıldız oyuncuya hemşehrileri yoğun ilgi gösterdi. Hayranlarının fotoğraf çektirme isteğini geri çevirmeyen İsmail Yüksek maç öncesi bol bol fotoğraf çektirdi. İsmail Yüksek’e moral veren İznikliler bir an önce yeşil sahalara geri dönmesi için dua ettiklerini ifade etti. İsmail Yüksek önümüzdeki günlerde Sırbıstan’a giderek tedaviye başlayacak.
 

Editör: Kübra Hasçalık