FENERBAHÇE HABERLERİ: Trendyol Süper Lig'in 36. haftasında Kayserispor'u ağırlayacak olan Fenerbahçe'de teknik direktör İsmail Kartal müsabaka öncesi konuştu.

İSMAİL KARTAL: "ZORUNLU ROTASYONLA MAÇA BAŞLAYACAĞIZ"

Fenerbahçe’de transfer çılgınlığı: Benzema ile temasa geçilecek! Fenerbahçe’de transfer çılgınlığı: Benzema ile temasa geçilecek!

Sakatlıklardan dolayı kadroda zorunlu rotasyona gittiğini aktaran İsmail Kartal, "Bazı sakat oyuncularımızın son idmanlarda yaşadıklarından dolayı zorunlu rotasyonla maça başlayacağız. Hangi oyuncuyla başlarsak başlayalım her maça kazanmak için çıkıyoruz." ifadelerini kullandı.

"BAZI OYUNCULARIMIZI BAZI MEVKİLERDE DENEDİK"

Bazı futbolcuları farklı mevkilerde denediklerini bildiren Kartal, "Bu akşam da iyi mücadele edip iyi oynayıp 3 puanı almak istiyoruz. Sonuçta hafta içinde bazı oyuncularımızı bazı mevkilerde denedik, onlarla başlayacağız. Bu maçı kazanıp yolumumza devam etmek istiyoruz." dedi.

"RAKİBE GÖRE PLANLARIMIZI YAPTIK"

Kayserispor'un oyununa göre planlarını yaptıklarını dile getiren deneyimli teknik adam, "Kayserispor iyi bir takım. Rakibe göre planlarımızı yaptık. Tüm oyuncularımıza güveniyorum. Hangi oyuncuyla oynarsak oynayalım iyi bir oyunla kazanmayı ümit ediyorum." diyerek sözlerini noktaladı.

Editör: Arda Erden