FUTBOL HABERLERİ: EURO 2024’te önemli bir bölüm geride kaldı. Son 8 takımın belli olduğu turnuvada 2 takım yarı finale kalma başarısı gösterdi. Bu akşam ise 2 takım daha yarı finale kalacak. Bunlar arasında Türkiye-Hollanda maçının da galibi yer alıyor.

Tüm dünya Hollanda Türkiye maçını izlemek için araştırmalar yapıyor. Karşılaşmayı bedava izleme yöntemleri sitemizde bulunuyor. Son derece heyecanlı geçen son 16 turu sonrasında çeyrek finale kalan Türkiye Hollanda’yı da mağlup etmek istiyor.

Hollanda Türkiye maçı ne zaman, saat kaçta gibi sorular da merak ediliyor. Hollanda - Türkiye Euro 2024 maçı 6 Temmuz'da 22:00’de başlayacak . Bu maç Almanya'nın Berlin kentindeki Olympiastadion'da oynanacak.

Hollanda-Türkiye Canlı İzleme bilgileri

TV channel

Streaming

USA

FOX

Fubo, Fox Sports app/website, ViX

Canada

TSN4, TVA Sports, CTV

TVA+, CTV App

UK

ITV1, STV

ITVX, STV Player

Australia

 —

Optus Sport

India

Sony Ten 2, 3, 2HD, 3HD

JioTV, Sony LIV

İNGİLTERE:  Cumartesi günkü maç İngiltere'de ITV1'de yayınlanacak ve taraftarlar ITVX uygulaması ve web sitesi üzerinden maçı izleyebilecek.

Cola Palmer: İspanya hak edilmiş zafer kazandı Cola Palmer: İspanya hak edilmiş zafer kazandı

Kanada:  TSN, Euro 2024'ün ana İngilizce yayıncısı iken TVA Fransızca seçenekleri sunuyor. CTV'nin de bu maçın hakları var.

Avustralya:  Avrupa Şampiyonası'nın Avustralya'daki tek yayıncısı Optus Sport'tur. 

Hindistan: Euro 2024 maçları JioTV ve Sony LIV'de izlenebilir. Hollanda - Türkiye maçları ayrıca Sony Ten Network'te TV'de izlenebilir.

Editör: Arda Erden