Beşiktaş Haberleri: Ziraat Türkiye Kupası’nda finale yükselen Beşiktaş’ta hazırlıklar devam ediyor. Başkan Hasan Arat, yöneticileri ile konuşarak Türkiye Kupası finali dışında başka konuları gündeme getirmemelerini istedi. İşte detaylar…


Süper Lig’de kötü bir sezon geçiren siyah beyazlı ekip Türkiye Kupasını kazanarak taraftarının gönlünü almayı hedefliyor. Sabah’ın haberine göre Beşiktaş'ın Hatayspor'la 2-2 berabere kaldığı maç sonrası ikinci başkan Hüseyin Yücel, Jose Mourinho ile görüştüklerini ve Portekizli çalıştırıcının tekliflerine sıcak baktığını açıklamıştı. Yücel'in sözleri siyah-beyazlı camiada geniş yankı uyandırdı.

Bu durumun Trabzonspor'la oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finali öncesi takımın konsantrasyonunu olumsuz etkilemesinden çekinen kulüp başkanı Hasan Arat, yönetim kurulu üyelerinden karşılaşma bitimine kadar kimsenin teknik direktör konusunu açmamasını istedi.

Ricardo Quaresma'dan Beşiktaş açıklaması! Ricardo Quaresma'dan Beşiktaş açıklaması!

Bu gelişmenin ardından son maçta Mourinho ile ilgili açıklamada bulunan bir diğer yönetici Asbaşkan Onur Göçmez, "Beşiktaş için verdiğimiz bu mücadelede herkesi bir olmaya ve kupaya odaklanmaya davet ediyorum" diyerek sosyal medyadan taraftara çağrıda bulundu.


SAMET AYBABA, NECİP İLE GÖRÜŞTÜ

Gündeme Mourinho'nun oturmasının futbolcuların odağını kaydırdığının görülmesi üzerine Samet Aybaba da kaptan Necip Uysal'la bire bir görüşme yaptı. Aybaba ayrıca siyah-beyazlı oyunculardan tesiste sadece Trabzonspor maçının konuşulmasını, teknik direktör ve transfer konularının açılmamasını istedi.

Editör: Kübra Hasçalık