Beşiktaş Haberleri: Fenerbahçe’den sonra Beşiktaş’ta Dursun Özbek’in deprem bölgesine yapılan yardımlarla ilgili açıklamalarına sert yanıt verdi. Başkan Hasan Arat, ‘’Beşiktaş Kulübü hayır işlerinde en son tavsiye verilecek kulüptür’’ dedi. 

Beşiktaş yeni teknik direktörü komşuda buldu Beşiktaş yeni teknik direktörü komşuda buldu

Beşiktaş camiası Tüzük Tadili ile İlgili Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda bir araya geldi. Tüpraş Stadı’nda yapılan toplantıda Başkan Hasan önemli açıklamalarda bulundu. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek tarafından 'Ey Fenerbahçeliler, ey Beşiktaşlar... 100 tane de gelin siz de yapın, hatta siz 150 tane yapın bizi geçin. Yeşil sahada geçemiyorsunuz burada geçin' dedim. Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşuyuz diye övünüyorsunuz. Eee nerdesiniz orda? Bu tip sosyal destek istenen yerlerde de bu kulüplerin hazır olması lazım" ifadeleri kullanılmıştı. Başkan Hasan Arat, Dursun Özbek’in deprem bölgesine yapılan yardımlarla ilgili açıklamasına sert yanıt verdi. 

''Haddini aşan açıklamalar yapılmış''

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün hayır işlerinde tavsiye verilecek son kulüp olduğuna dikkat çeken Başkan Hasan Arat, ‘’Benim camiam daha ilk günden yola çıkmış, yardımlarını yüklemiş, çadırlarını kurmuş, çorba ısıtmış, gece evleri beklemiş, her türlü fedakarlığı bizim evlatlarımız yapmıştır. Kalkıp da haddini bilmeden Beşiktaş'a dilini uzatanlar çok ağır taşın altında kalırlar, dikkat etsinler. Beşiktaşlı bölgeye gitmiş, çocukların başını, yanağını okşamıştır, kendi yanağını okşatmamıştır" dedi. 


 

Editör: Kübra Hasçalık