A Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop  "Benim Türk futboluna, Türk futbolunun bana ihtiyacı olduğu kadar ihtiyacım yok" sözleri hakkında açıklamada bulundu. Asist Analiz youtube kanalına katılan Altıntop, Candaş Tolga Işık'ın kendisine sorduğu sorulara yanıt verdi.

Candaş Tolga Işık'ın Hamit Altıntop'a ait olan "Benim Türk futboluna, Türk futbolunun bana ihtiyacı olduğu kadar ihtiyacım yok" sözlerini hatırlatarak, ihtiyacınız yoksa neden bu işi yapıyorsunuz sorusuna yanıt veren Altıntop şunları söyledi;

"Onu Halil mi söyledi? Sırf o cümleyi aldığınız zaman bende diyorum bu biraz kibirli. Bu harbiden çok hoş bir cümle değil. Ama burada anlatmak istediğim aslında şu; Ben üniversitede bir söyleşiye gittim. O söyleşi 2 bölümden oluşuyor. İlk bölümde Hamit Altıntop kimdir? İkinci bölüm ise soru-cevap oldu. Orada aslında her zamanki olduğum gibi çok samimi bir şekilde cevap veriyorum. Ben de futbol kısmında sahada tecrübeli, belli başarıyı elde etmiş insanları geçiş sürecinde yardımcı olmak ve futbol sektörüne dahil etmek aslında futbol sektörünü zengişleştireceğini ifade ediyorum. Ben bir maaş almadığımı orada söylemek istiyorum. O cümle biraz ağır, evet."

Rıdvan Dilmen’den Montella’ya Arda Güler eleştirisi! "Montella şurada hatalı davranıyor" Rıdvan Dilmen’den Montella’ya Arda Güler eleştirisi! "Montella şurada hatalı davranıyor"
Editör: Arda Erden