Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe’nin eski yönetici Hakan Bilal Kutlualp tarafından derbi galibiyetini kutlamak için yemekli program düzenlendi. Başkan adayı Aziz Yıldırım’ın da katıldığı programda şampiyonlukla ilgili önemli açıklamalar yapıldı. 


Fenerbahçe'nin başkan adayı Aziz Yıldırım, eski yönetici Hakan Bilal Kutlualp'in derbi galibiyetini kutlama ve taraftarların dayanışmasını sağlama amacıyla verdiği yemeğe katıldı. Akşam’ın haberine göre Aziz Yıldırım'ın katıldığını duyan taraftarlar, mekana akın etti.

Dünyaca ünlü futbolcuların Fenerbahçe'ye transferinde büyük pay sahibi olan Hakan Bilal Kutlualp, "İddiam şu ki Aziz Yıldırım, bu takımı 3 yıl üst üste şampiyon yapar, inşallah önce bu sene şampiyon olalım" dedi.

O sırada konuşmayı dinleyen eski yöneticiler Mahmut Uslu ve İlhan Ekşioğlu da açıklamayı destekledi.

PİŞMAN OLDUKLARINI SÖYLEDİLER

Bazı eski futbolcular, yüksek divan kurulu üyeleri, kongre üyeleri, Fenerbahçeli sanatçıların da bulunduğu ortamda, eski başkan Aziz Yıldırım'a karşı pişmanlığını ifade eden çok kişi oldu. Mevcut başkan Ali Koç dönemindeki 6 yıllık başarısızlık nedeniyle yaptıkları seçimden dolayı üzüntülü olduğunu söyleyen üyeler, aileleriyle birlikte Aziz Yıldırım'a mutlaka destek vereceklerini vurguladı.

''SEÇİMDEN ÖNCE ŞAMPİYONLUK!''

Fenerbahçe’nin Yasin Özcan planı belli oldu Fenerbahçe’nin Yasin Özcan planı belli oldu

Hakan Bilal Kutlualp, yaptığı açıklamada, "Bu seçimin bu seneki şampiyon olma durumuyla hiçbir ilgisi yok. 6 yıllık başarısız bir tablo var. Kim seçimi şampiyonluktan önde tutuyorsa o Fenerbahçeli değildir. Aziz Başkan adaylığını açıklayıp 'Derbiyi alırız' dedikten sonra bir hava geldi. Ben de kazanacağız dedim. Derbiyi kazandık, kutlayalım ve Fenerbahçeliler bir araya gelsin istedik. Alex, Anelka transferlerini soruyorlar hep. Artık bunlar geride kaldı. Artık daha iyileri gelir. İddiam şu ki Aziz Yıldırım'la 3 yıl üst üste şampiyonluk yaşarız." sözlerini sarf etti. 
 

Editör: Kübra Hasçalık