Tuttosport tarafından belirlenen En iyi genç yetenekleri belirleyen Golden Boy'da haziran ayı güncellemesi sonrasında listede 4 futbolcu yer alıyor. Golden Boy 2024 oy kullanma nasıl yapılır? Arda Güler, 2024 Golden Boy oy ver. Arda Güler'e nasıl oy veririm? Semih Kılıçsoy'a nasıl oy veririm? Kenan Yıldız'a nasıl oy veririm?

Her yıl düzenlenen "Golden Boy" listesindene bu sene Türk futbolcuları damgasını vurdu. Real Madrid forması giyen Arda Güler, Juventus forması giyen Kenan Yıldız, Beşiktaş'tan Semih Kılıçsoy ve Kasımpaşa'dan Yasin Özcan haziran ayı itibari ile listede ilk 100'e girmeyi başardı. 

Real Madrid forması giyen Arda Güler listede 19. sırada yer aldı. Juventus'tan Kenan Yıldız 32., Beşiktaş'tan Semih Kılıçsoy 59. ve Kasımpaşa'dan Yasin Özcan 67. sırada kendine yer buldu.
 

Golden Boy 2024 oy kullanma işlemi nasıl yapılır?

Futbolseverler, Türk futbolcular için oy verme işleminin nasıl yapılacağını merak ediyor. Geçtiğimiz sene Bellingham'ın kazandığı ödül için bu sene pek çok önemli aday bulunuyor. 

Golden Boy 2024 ödülünde ilk 10 sırada yer alan isimler şöyle:

1. Lamine Yamal - Barcelona

2. Joao Neves - Benfica

3. Alejandro Garnacho - Manchester United

Melih Mahmutoğlu'ndan Fatih Terim'in kızı Merve Terim'e 'Parti' yanıtı Melih Mahmutoğlu'ndan Fatih Terim'in kızı Merve Terim'e 'Parti' yanıtı

4. Warren Zaire-Emery - PSG

5. Leny Yoro - Lille

6. Savio - Girona

7. Kobie Mainoo - Manchester United

8. Pau Cubarsi - Barcelona

9. Aleksandar Pavlovic - Bayern Münih

10. Rico Lewis - Manchester City

"Golden Boy" oy verme işlemi için Tuttosport intenet sitesi üzerinden yapılacak. Oylama açıldığı zaman sitemizden takip edebilirsiniz.

Editör: Arda Erden