Galatasaray Haberleri: Süper Lig’in 37. Haftasında Fenerbahçe’yi konuk edecek olan Galatasaray’da hazırlıklar devam ediyor. Sarı kırmızılı yönetim şampiyonluk düğümünün çözüleceği dev derbi öncesi prim dağıtma kararı aldı. İşte detaylar…


Süper Lig’in 37. Haftasına Galatasaray-Fenerbahçe derbisi damga vuracak. Sezonun şampiyonunun belirleneceği derbi öncesi takımlar son hazırlıklarını yapıyor. Takvim’in haberine göre Rams Park'ta yapılacak mücadele öncesinde Sarı-Kırmızılı yönetimden flaş bir hamle geldi. Dursun Özbek başkanlığındaki yönetim, futbolculara hem derbi maçın kazanılması hem de şampiyonluğa ulaşılması durumunda tarihi bir prim vermeyi kararlaştırdı.

Berkan Kutlu: Euro 2024’te olmamak hayal kırıklığı Berkan Kutlu: Euro 2024’te olmamak hayal kırıklığı

İŞTE BELİRLENEN RAKAM

Sarı-Kırmızılı futbolcuların maç öncesi motivasyonunu artırmayı hedefleyen yönetimin, hedeflenen başarıya ulaşılması halinde takıma 10 milyon TL tutarında bir prim dağıtacağı öğrenildi.

Prim kararının ardından futbolcuların da memnuniyet duyduğu ve yönetime de kesenin ağzını açtığı için teknik heyet aracılığıyla teşekkür ettiği gelen haberler arasında bulunuyor. 

Editör: Kübra Hasçalık