Galatasaray Haberleri: Süper Lig’de üst üste ikinci şampiyonluğunu ilan etmeye hazırlanan Galatasaray’da gözler Konyaspor maçına çevrildi. Sarı kırmızılılar, Konyaspor maçından 1 puan alması durumunda bile şampiyon olacak. Yönetim, şampiyonluk için futbolculara özel prim sözü verdi. İşte detaylar…

Galatasaray’da flaş Goretzka gelişmesi Galatasaray’da flaş Goretzka gelişmesi


Süper Lig’in son haftasında şampiyonluk düğümü çözülecek. Galatasaray, Konyaspor deplasmanına konuk olacak. Mutlak galibiyet için sahaya çıkacak olan sarı kırmızılı oyuncular üst üste ikinci şampiyonluk sevinci yaşamak istiyor. 


FUTBOLCULARI ZENGİN EDECEK 
Sarı-kırmızılı takımda yönetim, özel şampiyonluk primi belirlemedi ama yine de elde edilecek başarı karşılıksız kalmayacak. Milliyet’in haberine göre Galatasaray'da şampiyonluk, futbolcuları zengin edecek.Teknik kadro ve oyuncuların tamamının kontratlarındaki özel maddeler nedeniyle hatırı sayılı bir gelir elde edeceği öğrenildi. Yönetimin bu nedenle ayrıca bir şampiyonluk primi belirlemediği öğrenildi.

"ŞAMPİYONLUKTAN DAHA GÜZEL BİR PRİM OLAMAZ"

Başkan Dursun Özbek'in, önceki gün Florya'da gerçekleşen piknikte, "Şampiyonluktan daha güzel bir prim olamaz" dediği öğrenildi.

Ekibiyle de sohbet eden Özbek'in, "Seçimden Florya'nın etkilenmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Yine de sandık bu. Kaybedersek şampiyonluk da riske girer. Oyuncular etkilenir. Konya'ya kim gidecek? Kim takımın yanında olacak" diye konuştuğu öğrenildi. 

Editör: Kübra Hasçalık