Futbol Haberleri: Süper Lig’in 37. Haftasında oynanan Galatasaray-Fenerbahçe derbisindeki olaylarla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Maç sonu sahaya giren Fenerbahçe kafilesi tarafından darp edilen Rams Park Stadı Müdürü Ali Çelikkıran'ın boynunda ve kaburgasında kırıkların olduğu açıklandı. İşte detaylar…


Süper Lig’deki sezonun son derbisinde yaşanan olaylar gündemin ilk sırasında yer almaya devam ediyor. Sabah’ın haberine göre darp edilen Rams Park Stadı Müdürü Ali Çelikkıran'ın boynunda ve kaburgasında kırık tespit edildiği bildirildi.

Türkiye Kupası ve Süper Kupa'nın yeni formatı nasıl oldu? İşte detaylar... Türkiye Kupası ve Süper Kupa'nın yeni formatı nasıl oldu? İşte detaylar...

Stat müdürü Ali Çelikkıran'ın saçını çeken eski Fenerbahçeli yönetici Hulusi Belgü de ifadeye çağrılmıştı.

15 GÜN ÇALIŞAMAZ RAPORU ALDI

Karşılaşma bittikten sonra Fenerbahçelilerin açtığı bayrağa müdahale edince kalabalığın arasında kalıp darbe alan ve yere düşen Çelikkıran'ın, çekilen MR sonucunda boynunda ve kaburgasında kırık olduğu ve 15 gün çalışamaz raporu aldığı açıklandı.

Özel boyunluk takılan stat müdürünün durumu sonraki kontrollerde belli olacak. Ali Çelikkıran, kendisine saldıranlarla ilgili darp raporu alıp savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu.

Editör: Kübra Hasçalık