GALATASARAY HABERLERİ: Galatasaray'ın kaptanları Fernando Muslera ve Mauro Icardi, iki kupayı birden kaldırdı ve Süper Lig ile Süper Kupa şampiyonluklarının kutlamasını yaptı.

SON ÜÇLÜ MUSLERA'DAN!

Galatasaray'ın kaptanı Fernando Muslera sahneye gelen son isim oldu. Tecrübeli kaleci kameralara şampiyonluk sayısı olan 7 işareti yaptı. Sonrasında tüm takımı yanına alarak taraftara üçlü çektirdi.

'Derin GS' pelerini giyen Icardi sahaya çıkarken önce "Beni Sev" şarkısı çaldı ve kesildi. Stat hoparlöründen daha sonra "Orjinali geliyor." anonsu yapıldı ve "Aşkın Olayım." şarkısı çalındı.

Arjantinli yıldız ardından taraftara üçlü çektirdi ve şampiyonluğu kutladı.

TORREIRA'DAN COŞKULU KUTLAMA, ABDÜLKERİM'DEN ÜÇLÜ

Sahneye büyük coşkuyla çıkan Lucas Torreira, Erden Timur ve Okan Buruk'la dans etti. Abdülkerim Bardakçı ise taraftara üçlü çektirdi.

NELSSON ŞARKI İSTEMEDİ, OLIVEIRA COŞTURDU

Nelsson sahaya şarkı seçmedi ve tribünlerin 'Nelsson' tezahüratlarına eşlik etti. Oliveira ise 'Freed From Desire' ile çıktı ve tüm takım arkadaşlarıyla dans etti.

OYUNCULAR, SEÇTİKLERİ ŞARKILARLA SAHAYA ÇIKTI

Galatasaray’da hedef Avrupa başarısı Galatasaray’da hedef Avrupa başarısı

- Davinson Sanhez / Blxst - Still Omw

- Kerem Demirbay / Ezel Dizi Müziği

- Dries Mertens, sahaya gelirken 'Ciro' tezahüratlarında bulundu. Ciro Mertens tribünlere gitti ve üçlü çektirdi.

- Berkan Kutlu / Yansın İstanbul - Sezen Aksu

- Barış Alper Yılmaz / Hamdi Tanses - Dağlar Gibi Dalgaları

- Tanguy Ndombele / Mechant

- Carlos Vinicius / We Are The Champions

DURSUN ÖZBEK, ERDEN TİMUR VE YÖNETİM SAHADA

Galatasaray'da başkan Dursun Özbek, Erden Timur ve yöneticiler kürsüye çıktı. Erden Timur'a tribünlerden destek tezahüratı yapıldı.

KUPALAR SAHNEDE


Galatasaray'ın Süper Kupa şampiyonluğunda kazandığı kupa kürsüye geldi. Süper Kupa sahneye gelirken, "Seninle Bir Dakika" şarkısı çaldı. Galatasaray'ın Süper Lig'de şampiyonluğunun kupası platforma geldi.

Editör: Arda Erden