Okan Buruk açıkladı: "Adaylar arasında o da var" Okan Buruk açıkladı: "Adaylar arasında o da var"

GALATASARAY HABERLERİ: Trendyol Süper Lig’de son şampiyon Galatasaray hazırlık kampının ilk maçında Lask Linz takımı ile mücadele edecek. İki takım arasında oynanacak olan mücadele spor severler tarafından yakın takip altında. Maçı izlemek için bilgiler araştırılmaya devam ediyor. Galatasaray – Lask Linz hangi kanalda? Galatasaray – Lask Linz maçının yayın bilgileri neler? İşte detaylar…

Süper Lig’de son 2 sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray, hazırlık kampında ilk maçında Lask Linz ile mücadele edecek. Spor severler maçın hangi kanalda yayına gireceğini merak ediyor. Aynı zamanda maçı bedava ve şifresiz olarak izlemek için yöntemler araştırılıyor.

Galatasaray yeni sezonda hazırlık maçlarını Avusturya’da devam ettiriyor. 11 Temmuz Perşembe günü saat 20:30’da Avusturya ekiplerinden Lask Linz ile mücadele edecek olan Galatasaray’ın bu maçının hangi kanalda olduğu ve şifresiz yayın bilgileri merak ediliyor.

Galatasaray, Lask Linz haricinde 4 takımla daha hazırlık maçında mücadele edecek. Fortuna Dusseldorf, Trencin ve İtaya Serie A ekiplerinde Lecce ve Parma ile yapacağı maç sonunda kampı tamamlayacak sarı kırmızılı ekibin maçının hangi yayıncı kuruluş tarafından ekrana getirileceği de belli oldu.

Galatasaray’ın hazırlık maçları sadece D-Smart 77. Kanal Spor Smart ve D-Smart GO’dan izlenebilecek.

Galatasaray'ın hazırlık maçlarını D-Smart'tan nasıl izlerim?

Aile Spor Paketi aylık 99 TL'dir İlk 5 ay Mega paket hediye! Galatasaray ve Beşiktaş'ın UEFA ve Şampiyonlar ligi Ön Eleme ve Hazırlık maçları, Brezilya futbol ligi, Portekiz futbol ligi, Arjantin futbol ligi. AFC Şampiyonlar Ligi, AFC Kupası, Kadınlar Asya Kupası Finalleri İspanya basketbol ligi, Amerika Açık Grand Slam Tenis Turnuvası (US OPEN), Fransa bisiklet turnuvası, İspanya bisiklet turnuvası, Yelkenli turnuvaları & Su topu,Boks, diju jitsu karete MMA muay Thai muay-thai sumo güreş wushu Aile Spor paketinin içerisinde 7 spor kanalı, 5 belgesel kanalı, 5 çocuk kanalı, 2 sinema kanalı, 1 dizi kanalı, 2 haber kanalı, 1 yaşam hobi kanalı, ulusal ve yerel kanalların yer aldığı bir pakettir.

Editör: Arda Erden