Dev final öncesi flaş açıklama: Bırakıyor! Dev final öncesi flaş açıklama: Bırakıyor!

FUTBOL HABERLERİ: Instagram'dan, Almanya Millî Takımı'nın formasıyla ve elinde kramponlarıyla bir fotoğraf yayınlayan Kroos, futbol tarihine şu uzun notu düşerek yeşil sahalara veda etti: "Yani, bu kadar. Ancak bir ara vermeden ve en azından son 17 yılda neler olduğunu anlamaya çalışmadan önce, benim kim olduğumu kabul eden herkese teşekkür etme fırsatını kaçırmak istemiyorum. Koşulsuz desteğiniz için dünyanın dört bir yanındaki tüm hayranlarıma teşekkürler.

Bana inandıkları için tüm kulüplerime ve antrenörlerime teşekkürler. Tüm takım arkadaşlarıma beni her zaman iyi hissettirdikleri için teşekkürler. Ne kadar başarılı olursam olayım bana karşı her zaman dürüst oldukları için arkadaşlarıma teşekkür ederim. Arkadaşım olan menajerlerime teşekkürler.

Hayalimi gerçekleştirmek için mümkün olan en iyi hazırlığı yapan aileme teşekkürler. Kardeşim Felix Kroos'a her zaman bir numaralı hayranım olduğu için teşekkürler. İçimden gelenin en iyisini ortaya çıkarmak için en büyük motivasyonum olan çocuklarıma teşekkürler. Çocuklarınızın babalarıyla gurur duyduğunu görmekten daha iyi bir şey olamaz. Güzel eşim Jessic Kroos'a, hayatımda olduğu için teşekkürler. Asla değişme. Bu başarı sensiz mümkün olmazdı. Bu bizim başarımız! Ve son olarak: Teşekkürler Futbol! Seni güzel oyun. Ve... rica ederim!

Editör: Kutay Bilgin