FUTBOL HABERLERİ: EURO 2024 B grubunda Fransa Polonya ile karşı karşıya gelecek. Önemli mücadele ile alakalı merak edilen konular arasında maçın spikeri de yer alıyor. Fransa Polonya maçının spikeri kim? Fransa Polonya kim anlatıyor?

Fransa Polonya maçının spikeri kim? 

25 Haziran Salı günü saat 19:00'da başlayacak Hollanda Fransa  maçını Gökhan Abdik anlatacak.

EURO 2024'ün en güzel 10 golü açıklandı: Arda Güler listede! EURO 2024'ün en güzel 10 golü açıklandı: Arda Güler listede!

Gökhan Abdik kimdir?

2019 Haziran ayında beIN Sports spikeri Gökhan Abdik, on bir yıllık sözleşmesini sona erdirdi. Abdik, 1 Ağustos 2019'dan itibaren S Sport kanalında oyuncu olarak görev almaya başladı. Başarılı spiker, Premier Lig ve Bundesliga maçları yönetti. Şuanda aktif olarak TRT Spor’da spor spikerliği yapıyor.

Abdik, S Sport'ta futbol maçlarını anlattı ve EXXEN ve TV8,5'ta da maçlar anlattı. 2022 yılında Şampiyonlar Ligi finalini de anlatan Abdik, S Sport'tan ayrıldı. S Sport'tan ayrılırken Gökhan Abdik, Twitter hesabından tüm ekip arkadaşlarına teşekkür etti.

Yeni Açık YouTube kanalında programlar yapıyor. Abdik, Özkan Öztürk ve Müjdat Mustafa Muratoğlu ile birlikte oluşturduğu programları Yeni Açık YouTube kanalında sürdürecek.

Editör: Arda Erden