Beşiktaş'a Semih Kılıçsoy ve Mert Günok'tan kötü haber Beşiktaş'a Semih Kılıçsoy ve Mert Günok'tan kötü haber

BEŞİKTAŞ HABERLERİ: Süper Lig'de son 3 maçını kaybeden Beşiktaş'ta, teknik direktör Fernando Santos, takımın son durumuna dair futbol koordinatörü Samet Aybaba ile değerlendirme toplantısı yaptı.


Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Portekizli hoca, Aybaba ile yaptığı görüşmede takımda motivasyonu sağlamakta zorlandığını söyledi.

Eleştirileri üzerine aldığını ancak kendisi dışında da bazı durumların yaşandığını belirten Santos, en önemli problemin 'Ekip ruhu' olduğunu vurguladı.

Mevcut kadroda çok fazla oyuncunun haziran itibarıyla ayrılacağını vurgulayan 69 yaşındaki çalıştırıcının, şu sözlerle Samet Aybaba'ya dert yandığı öğrenildi:


"Çok fazla gidecek isim var, tam olarak akılları burada değil. Bu durum da takımın performansında olumsuzluk yaratıyor. Bu kadroda ekip ruhunu yakalayamıyoruz." 

"Sürekli benim savunma futbolu oynatmam eleştiriliyor. Ancak futbolcuların fiziksel durumu, baskılı oynamaya müsait değil. Bu nedenle önde çok baskı yapamıyoruz. Bu yüzden savunma oynatıyorum gibi gözüküyor. Asla böyle değil" 

Editör: Arda Erden