Miguel Crespo hamlesi: Geri dönüyor Miguel Crespo hamlesi: Geri dönüyor

FENERBAHÇE HABERLERİ: Sarı lacivertli camiada yaşanacak olan seçimli genel kurulun ilk durağı bugün mali kongre olarak belirlenmiş durumda. Mevcut yönetimin yapmış olduğu icraat ve bu uğurda yapılan harcamaların konuşulacağı mali kurul için hem Aziz Yıldırım hem de Ali Koç’un söz alması da bekleniyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren stat çevresinde toplanmaya başlayan kongre üyeleri yarın ise başkanlarını seçmek için tekrar Kadıköy’de olacak. Yoğun katılımlı geçmesi beklenen başkanlık yarısı adına her iki aday da sükunet çağrısı yapmıştı.

Cumartesi gündeminde yer alan mali kongre için gerekli raporlar ve buna yapılacak olan itirazlar da şüphesiz ki günün en önemli konusu olacaktır.  Bugün Yönetim Kurulu faaliyet raporu ve denetim kurulu raporu okunacak ve mevcut Yönetim Kurulu Başkanı ve üyelerinin her bir dönem bakımından ayrı ayrı ibra edilmesi görüşülecek.

Hemen akabinde ise 01.06.2024 - 31.05.2025 bütçesi okunacak ve onay için genel kurul üyelerinin oylarına sunulacak. Gündemde yer alan maddelerin ardından sandık kurulları başkan ve üyelerinin seçimi yapılacak.

Editör: Kutay Bilgin