Fenerbahçe-Admira Wacker maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? Fenerbahçe-Admira Wacker maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

FENERBAHÇE: Ali Koç ve Aziz Yıldırım’ın aday olduğu başkanlık koltuğu adına Fenerbahçe kongre üyelerinin dikkat etmeleri genel hususlar kulüp tarafından açıklanmış durumda. Özellikle oy kullanmak isteyen binlerce sarı lacivertli taraftarlar için saatlerin bir hayli önemi bulunuyor. Fenerbahçe’nin kendi stadyumunda gerçekleşecek tarihi seçime dair bu bilgileri de şimdiden vermiş olalım.

Oy verme işlemi ne zaman başlayacak?

Fenerbahçe’nin kongresinde oy kullanacak olan kongre üyeleri için bu işlemin başlama saati 10.00 olarak belirlenmiş durumda. İlk olarak giriş kapılarında kayıt olunmalı ve giriş kartları ile birlikte ilgili sandıklara giderek oy kullanma işlemi tamamlanıyor.

Oy kullanma ne zaman sona eriyor?

Üye kartlarını 17.00’dan önce alan kongre üyeleri için bu işlem 17.00’dan sonrasını kapsıyor. Yani kartınızı ilgili saat aralığında aldıysanız oy verme saatinden sonra da oy kullanabiliyorsunuz. Daha önce içeriye giriş yapmış olan taraftarlar için ise sandıkların kapanış saati 17.00 olarak belirlenmiş durumda.

Ali Koç sarı, Aziz Yıldırım ise beyaz oy pusulası ile seçime katılacak.

Editör: Kutay Bilgin