FENERBAHÇE HABERLERİ: Sabah saat 10.00’da başlayan oy verme süreci an itibarıyla sona ermiş durumda. İçerde yer alan kongre üyelerinin oylarını kullanması ile sandıklar tamamen kapanmış olacak. Her sandıkta 5 aktif üyenin olması oyların da oldukça hızlı bir şekilde sonuca ulaştırılması anlamına geliyor.

Seçim günü an be an yaşananlar ise şu şekildeydi;

17.00: Fenerbahçe Kulübünün olağan seçimli genel kurulunda oy verme işlemi sona erdi. 17.00'ye kadar yaka kartını alan ancak henüz oy kullanamayan üyelerin de oylarını vermesinin ardından sandıklar kapanacak.

16.18: Oyunu kullanan Aziz Yıldırım, kısa bir açıklama yaptı: "Fenerbahçe'ye hayırlı olsun"

16.00: Volkan Demirel, Fenerbahçe Kulübü'nün seçiminde oyunu kullandı.

15.00: Fenerbahçe olağan seçimli genel kurulunda şu ana kadar 22 bin oy barajı aşıldı ve rekor kırıldı. Fenerbahçe'deki bir önceki oy kullanma rekoru 2018 yılında 21 bin 350 oyla kırılmıştı.

14.55: Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman oyunu kullanırken yaptığı açıklamada, sarı lacivertli kulübün başkanlık seçiminin çok demokratir bir ortamda gerçekleştiğini belirterek, "Umarım sonu da öyle olur" dedi.

14.30: Başkan Ali Koç, iş insanı Sadettin Saran ile platformda bir araya geldi.

14.25: Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde yer alan Acun Ilıcalı, Ülker Stadı'ndaki genel kurula katılarak oy kullanmaya gelen kongre üyeleri ve aileleriyle fotoğraf çektirdi.

14.15: Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu üyesi ve Saran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran da oyunu kullandı.

14.00: Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım kongrede oyunu kullandı.

Fenerbahçe'ye iyi haber: Victor Lindelöf  yolcu Fenerbahçe'ye iyi haber: Victor Lindelöf yolcu

13.00: Fenerbahçe olağan seçimli genel kurulunda şu ana kadar 13 bin 739 üye oy kullandı.

11:30: Ülker Stadyumu'nda oy kullananların sayısı 8280 kişi olarak açıklandı.

10.30: İki aday Ali Koç ve Aziz Yıldırım, oy verme işlemleri için Ülker Stadyumu'na geldi.

Editör: Kutay Bilgin