FENERBAHÇE HABERLERİ: Jose Mourinho yönetimindeki Fenerbahçe'de Avusturya kampı devam ederken Portekizli teknik direktörün şu ana kadar uyguladığı tutum ön plana çıktı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun Avusturya kampındaki rutini dikkat çekti. Haber Global'in haberine göre Fenerbahçe Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun Avusturya'daki kamp rutini şu şekilde:

Portekizli teknik direktörün her antrenmana bisikletle gittiği öğrenildi. Jose Mourinho'nun antrenmanlara giderken araba yerine bisikleti tercih ettiği vurgulandı.

Jose Mourinho'nun günde ikişer saate yakın iki antrenman yaptırmayı tercih ettiği kaydedildi. Antrenmanların yoğun ve uzun sürdüğü vurgulandı. Portekizli teknik direktörün Avusturya kampında basın ve taraftarlarla sürekli diyalog halinde olduğu belirtildi.


45 DAKİKA ERKEN GELME TALEBİ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun futbolculardan antrenman sahasına 45 dakika erken gelmesini istediği kaydedildi. Sarı-lacivertlilerde dayanıklılık antrenmanlarının zaman zaman yarışma şeklinde yapıldığı öğrenildi.

Fenerbahçe, En-Nesyri ile anlaşma sağladı! Fenerbahçe, En-Nesyri ile anlaşma sağladı!

Sarı-lacivertlilerde kuvvet antrenmanlarının sahada yapıldığı belirtildi. Sahada kuvvet programının olduğu dönemde futbolcuların fitness ekipmanlarıyla sahaya geldiği öğrenildi.

Portekizli teknik direktörün antrenmanlarda taktiksel olarak birçok kez oyunu durdurduğu aktarıldı. Tecrübeli çalıştırcının futbolcularına sürekli uyarılarda bulunduğu belirtildi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun tüm antrenmanları drone ile kayıt altına aldığı aktarıldı. Her antrenmanının analizinin yapıldığı kaydedildi. Her günün sonunda takıma antrenmandaki yanlışlarının ve doğrularının gösterildiği bu şekilde günün tamamlandığı öğrenildi.

Editör: Arda Erden