FENERBAHÇE HABERLERİ:  Fenerbahçe’de tüm gözler takımın sağlık kontrolünden geçeceği 22 Haziran’a çevrildi. Teknik Direktör Jose Mourinho ise ayın 20’sinde göreve başlayacak. Portekizli teknik direktör Avrupa Şampiyonası’nda maçları takip ederken, sarı-lacivertli futbolculara da daha Türkiye’ye gelmeden etki etmeye başladı.


Takıma yeni katılacak isimlerle kadro daha da güçlenecek. Fakat Jose Mourinho’nun gönderilecekler listesine karar vermek için kampı bekleyeceği ve önce her ismi tek tek gözlemleyeceği öğrenildi. Bunu bilen futbolcular Avusturya kampı öncesi çalışmalara erken başlayarak kendini hazır tutmayı amaçlıyor. Önce imzasıyla taraftarı etkisine alan Jose Mourinho, daha İstanbul’a gelmeden futbolcuları da etkisialtına aldı, rekabetin daha hazırlıklar başlamadan zirveye çıkmasını sağladı.

Fenerbahçe'den Sander Berge girişimi: Resmi teklif yapılacak Fenerbahçe'den Sander Berge girişimi: Resmi teklif yapılacak


SON'DAN KÖTÜ HABER

Fenerbahçe’de transfer çalışmaları kapsamında gündeme gelen yıldız isimlerde biri de Heung-min Son olmuştu. Tottenham ile sözleşmesi biten ancak geleceği için daha karar vermeyen yıldız futbolcu, sarı-lacivertli takıma transferine yönelik dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Son, ülkesinin Asya Dünya Kupası Elemeleri kapsamında Çin ile oynadığı mücadelenin ardından yaptığı açıklamada transfer söylentileriyle ilgili biraz rahatsız ettiğini ancak Tottenham için elinden gelenin en iyisi yapmaya devam edeceğini söyledi.

Kaynak: MİLLİYET