Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe camiası seçim dönemi atmosferine girdi. Ali Koç’un yeniden aday olacağını açıklarken, başkan adayı Sadettin Saran seçimden çekildi. Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım’ın da başkan adaylığı için imza toplamaya başladığı öğrenildi. İşte detaylar…

Gündeminde başkanlık seçimi olan Fenerbahçe'de sıcak gelişmeler yaşanıyor. Sarı-Lacivertliler'de yönetimin istifa etmesini isteyen bir grup kongre ve divan üyesinin, Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım'ın yeniden aday olması için harekete geçtiği öne sürüldü.

Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre; Fenerbahçe Kongre ve Divan üyeleri, Aziz Yıldırım'ın seçimli genel kurulda aday olması için noter imzalı beyanname toplamaya başladı.
enerbahçe'de tribünler, 3-0 öne girilen Kayserispor maçının son anlarından Ali Koç ve yönetimini istifaya davet etti.

KADIKÖY'DE AZİZ YILDIRIM SESLERİ

Fenerbahçe tribünleri, Kayserispor maçının 75. dakikasından itibaren "Yönetim istifa" ve "Ali Koç istifa" şeklinde sloganlar attı.

Ali Koç Benzema haberlerine yanıt verdi Ali Koç Benzema haberlerine yanıt verdi

Yönetimi istifaya davet eden sarı lacivertli taraftarlar, bir süre de eski başkan Aziz Yıldırım lehine tempo tuttu.

ALİ KOÇ YENİDEN ADAY

Daha önce adaylığı konusunda kesin bir karar veremeyen Ali Koç, Sadettin Saran ile yaptığı görüşmenin ardından 1 dönem daha aday olma kararı almıştı. Sadettin Saran da Ali Koç lehine çekilme kararı almıştı.  
 

Editör: Kübra Hasçalık