FUTBOL HABERLERİ: Bu sezon Trendyol Süper Lig'de şampiyonluk yarışında olan ve aynı anda gelecek sezonun çalışmalarına devam eden Fenerbahçe ve Galatasaray bu kez de transferde karşı karşıya geliyor.
 

Tahkim Kurulu açıkladı: Ali Koç, Ertuğrul Doğan ve Ahmet Ketenci'nin cezaları onandı Tahkim Kurulu açıkladı: Ali Koç, Ertuğrul Doğan ve Ahmet Ketenci'nin cezaları onandı

Bu sezon Trendyol Süper Lig'de şampiyonluk yarışında olan ve aynı anda gelecek sezonun çalışmalarına devam eden Fenerbahçe ve Galatasaray bu kez de transferde karşı karşıya geliyor.

SÖZLEŞMESİ SONA ERİYOR

Fransız basınında çıkan haberlere göre Galatasaray ve Fenerbahçe, Olympik Marsilya forması giyen Pape Gueye için harekete geçti.

Marsilya ile sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan ve takımın yaptığı sözleşmeyi beğenmeyen 25 yaşındaki Fransız orta saha gelen tekliflere sıcak bakıyor.

Haberin detaylarında Fenerbahçe ve Galatasaray'ın yanı sıra Brentford, Fulham, Nottingham Forest, Burnley ve Monaco'nunda yıldız oyuncuyla ilgilendiği söylendi.

8 MAÇA ÇIKTI

Sezon başında kiralık olarak Sevilla'ya giden fakat devre arasında Olympik Marsilya'ya geri dönen Pape Gueye, Fransız temsilcisiyle 8 resmi maça çıkarken bu karşılaşmalarda skor katkısı sağlayamadı.

Editör: Arda Erden