Süper Lig takımlarından Fenerbahçe, Mehmet Topal’ın çalıştırdığı Romanya takımı Petrolul Ploieşti ile karşılaşacak. Topuk Yaylasında oynanacak maç için araştırmalar başladı.  Fenerbahçe - Petrolul Ploieşti maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

Fenerbahçe, 24-29 Haziran tarihlerinde Topuk Yaylası'nda yapılacak hazırlıklar sonrasında 2-13 Temmuz tarihleri arasında Avusturya'ya gidecek.

Fenerbahçe - Petrolul Ploieşti maçı ne zaman, saat kaçta?

Fenerbahçe, 29 Haziran’da Mehmet Topal’ın çalıştırdığı Petrolul Ploieşti ile Topuk Yaylası’nda saat 11:00'de karşı karşıya gelecek.

Fenerbahçe - Petrolul Ploieşti hangi kanalda?

Jose Mourinho' lu Fenerbahçe'nin yeni sezon öncesi Petrolul Ploiesti ile oynayacağı ilk hazırlık maçı Fenerbahçe YouTube Katıl'dan canlı yayınlanacak.

Fenerbahçe'nin kamp programı başladı!

Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarına Jose Mourinho yönetiminde başlıyor. Futbolcular sağlık kontrollerini tammaladıktan sonra 24 Haziran itibari ile Topuk Yaylası'nda kampa başladı. Kamp 29 Haziran tarihine kadar devam edecek. Aynı zamanda gelen bilgilendirme ile, kamp dönemi  25 Haziran Salı saat 09:30 ve 27 Haziran Perşembe saat 09:30 tarihlerinde yapılacak antrenmanlar, taraftaralara açık olacak.

Saint-Maximin'den flaş yorum: Galatasaray taraftarına cevap verdi Saint-Maximin'den flaş yorum: Galatasaray taraftarına cevap verdi


Fenerbahçe 29 Haziran Cumartesi saat 10:30’da Romanya ekibi Petrolul Ploieşti ile sezonun ilk hazırlık maçında karşı karşıya gelecek. Sonrasında İstanbul’a döneceksarı laciverliler, yeni sezon çalışmalarının ikinci bölümünü 2-13 Temmuz tarihleri arasında Avusturya’nın Graz kentinde gerçekleştirecek.

Kamp çerçevesinde oynanacak hazırlık maçlarının programı şu şekilde;

6 Temmuz Cumartesi:
 
Fenerbahçe - Admira Wacker
19:00 (Yerel saat)
BSFZ ARENA
 
10 Temmuz Çarşamba:
 
Fenerbahçe - Hajduk Split
19:00 (Yerel saat)
Merkur Arena
 
13 Temmuz Cumartesi:
 
Fenerbahçe - Strasbourg
18:30 (Yerel saat)
Merkur Arena
  

Editör: Arda Erden