Fenerbahçe Haberleri: Final Four'da karşılaşacak olan Fenerbahçe Beko ile Panathinaikos arasındaki gerilim yükseldi. Berlin’deki maç öncesi Fenerbahçe ile Panathinaikos taraftarları arasında kavga çıktı. Sokak ortasındaki kavgaya çok sayıda taraftar karıştı. İşte detaylar…


Almanya'nın başkenti Berlin'deki Uber Arena'da başlayacak THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali'nde Yunanistan'ın Panathinaikos AKTOR ekibi ile Fenerbahçe Beko mücadele edecek. NTV Spor’un haberine göre karşılaşma öncesinde Fenerbahçe ile Panathinaikos taraftarları arasında kavga çıktı.


SOKAK ORTASINDA BİRBİRLERİNE GİRDİLER
Stadyumun çevresinde karşı karşıya gelen grup arasında kavga çıktı. Sosyal medyada yer alan videolarda iki takım taraftarlarının birbirine sokak ortasında saldırdığı görüldü.

NE OLMUŞTU?

Fenerbahçe Beko’da ayrılıklar başladı Fenerbahçe Beko’da ayrılıklar başladı

THY EuroLeague'de Final Four müsabakaları için takımlar Berlin'e geldi. Fenerbahçe Beko ile Panathinaikos takımları otele giriş yaptı. Fenerbahçeli taraftarlar, takımlarını karşılamak için geldiği otelde Panathinaikos koçu Ergin Ataman'ın da giriş yaptığı anda oradaydı. Zorlu maç için Berlin'deki oteline ulaşan Yunan ekibi otele giriş yaptığı sırada, çevrede bulunan Fenerbahçeli taraftarlar, Ataman'a "Doping yapsana, doping yapsana, Ergin Ataman, doping yapsana" tezahüratı yapmıştı. Ergin Ataman'ın, Fenerbahçe taraftarına küfürle karşılık vermesi sonrası "Güvenlik nerede?" diye sorduğu görülmüş ve tansiyon yükselmişti.
 

Editör: Kübra Hasçalık