Eyüpspor'dan 3  gollü galibiyet Eyüpspor'dan 3 gollü galibiyet

Futbol haberleri: Süper Lig'in yeni takımı Eyüpspor, Emre Akbaba'yı kadrosuna kattı.

İstanbul ekibinden yapılan açıklamada Emre Akbaba ile 2 yıllık sözleşme imzalandığı belirtildi.

Açıklamada, "Eyüpspor’umuz, Adana Demirspor'dan Emre Akbaba ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Emre Akbaba'ya 'hoş geldin' diyor; eflatun sarılı formayla nice zaferler diliyoruz." denildi.

Düzenlenen imza törenin açıklamalarda bulunan Emre Akbaba, "Süper Lig'e süper bir giriş yapan Eyüpspor’un süper kadrosunun içinde yer alacağım için çok mutluyum. Tarihi ve semt kültürüyle lige heyecan katacak olan Eyüpspor’un başarısı için takıma katılmayı sabırsızlıkla bekliyorum." ifadelerini kullandı.

Eyüpspor Asbaşkanı Fatih Kulaksız ise şunları söyledi, "Emre Akbaba kendisini ülke futboluna kanıtlamış, A Milli Takım'a kadar yükselmiş önemli bir futbolcu kardeşimiz. Biz de Süper Lig'e yükseldikten sonra Transfer listemizi oluştururken aklımıza ilk gelen isimlerden biriydi. Bu imza ile 1 aydır Emre Akbaba ve menajeri ile yürüttüğümüz transfer sürecini başarılı bir şekilde noktalamış olduk. İnşallah Emre kardeşim, Süper Lig'de bize çok katkı sağlayacak. Transferin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum."

Kulübün paylaşımı;

Editör: Alihan Çelik