Rapçi Sefo'dan ayrılan Melisa Döngel'in (24), gönlünü Sergen Yalçın'a (50) kaptırdığı iddia edilmişti. Alaçatı'da birlikte tatil yaptıkları söylenen ikilinin, yaş farkı da gündeme damga vurmuştu.

GÖNDERMELİ PAYLAŞIM!

Sefo ile fırtınalı bir aşk yürüten Döngel, ilişkisini bitirdikten sonra 'Sergen Yalçın' haberleriyle gündeme gelmişti. İddiaların ardından Sefo, Instagram hesabından kusma emojisiyle bir paylaşım yapmıştı.


GEÇTİĞİMİZ YAZ BAŞLADI

Beckham 240 milyon sterlinlik davayı kazandı Beckham 240 milyon sterlinlik davayı kazandı

Melisa Döngel'in geçtiğimiz bayram tatilinde Alaçatı'da Sergen Yalçın ile yakınlaştığı iddia edilmişti. Döngel'in ünlü teknik adamla ortak arkadaşları sayesinde tanıştığı konuşulmuştu. Tatili birlikte geçiren ikilinin, flört döneminin burada başladığı iddia edilmişti.

AŞKI İÇİN YOLLARI AŞIYOR

Geçtiğimiz yaz Çeşme’de yakınlaşan Sergen Yalçın ile Melisa Döngel aşkı yeniden alevlendi. İlişkilerini sadece yakın arkadaşlarına söyleyen Antalyaspor Teknik Direktörü ile oyuncunun yakalanmamak için gözlerden uzak restoranları tercih ettiği ve Yalçın’ın takımın maçı ve idmanı olmadığı günlerde ise Döngel’i görmek için günübirlik İstanbul’a geldiği öğrenildi.

Editör: Arda Erden