BEŞİKTAŞ HABERLERİ: Siyah beyazlıların yeni transferlerinden biri olarak değerlendirilen Arnavut oyuncu transfere yönelik söylentileri yanıtladı. Zenit takımının ilgilendiği iddia edilen 10 numara hem turnuvayı hem de gelecek sezona dair değerlendirmelerde de bulundu.

İlk olarak henüz 23. saniyede attıkları golle öne geçmelerine rağmen İtalya’ya yenildikleri maçı değerlendiren Muçi, "Maça çok iyi başladık ancak rakibimiz kaliteli bir takım. İlerleyen dakikalarda kendi futbollarını sahaya yansıttılar. Son bölümlerde beraberliği yakalamak için şansımız vardı ama maalesef kaybettik. Doğal olarak maçta daha fazla süre almak isterdim. Fakat hocamızın tercihlerine her zaman saygılıyım" dedi.

Beşiktaş'ta ayrılık: Emrecan Bulut transfer oldu Beşiktaş'ta ayrılık: Emrecan Bulut transfer oldu

Van Bronckhorst ile daha iyi olacağız

Arnavut futbolcu, "Van Bronckhorst çok iyi bir antrenör. Daha önce çalıştırdığı takımlarda çok başarılıydı. Onunla birlikte çalışacağım için çok heyecanlıyım. Bize güzel zamanlar yaşatacağını düşünüyorum. Taraftarımız her zaman olduğu gibi hepimizin arkasında duracaktır. Yeni sezonun başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum. Bence ofansif bir futbol oynayacağız ve taraftarımızı mutlu edeceğiz" diye konuştu.

Transfer haberlerinde ismi geçen Ernest Muçi, bir Rus gazetecinin "Zenit'ten teklif aldın mı?" sorusunu da yanıtladı. Yıldız futbolcu, "Şu anda çok büyük bir kulüpte oynuyorum. Futbolda her şey olabilir ama ben Beşiktaş'ta oynamaktan dolayı çok mutluyum" ifadelerini kullandı

Editör: Kutay Bilgin