Turkish Airlines EuroLeague ekiplerinden Panathinaikos‘un yeni sezon formaları belli oldu. Yunan devinde yapılan formalarda Atina Akropolisi yer alırken Ergin Ataman da açıklamalarda bulundu.

Kaf-Kaf, Pınar Cup'ı galibiyetle bitirdi Kaf-Kaf, Pınar Cup'ı galibiyetle bitirdi

Bekletinlerin yüksek olduğunu ifade eden Ergin Ataman, “İmkansız diye bir şey yoktur. Sözlerime bununla başlayacağım çünkü bunun için Panathinaikos‘tayım. Beklentilerimiz yüksek. Bu Akropolis müzesinde bulunmanın büyük bir onur olduğunu söylemek istiyorum. Şimdiye kadar müzeyi ziyaret etme şansım olmamıştı. Uzun bir geçmişi var. Akropolis sadece Atina’nın değil tüm dünyanın sembolüdür” sözlerini söyledi.


Tecrübeli koç aynı zamanda, “Panathinaikos’un yıllar boyunca inşa ettiği tüm tarih Giannakopoulos ailesinin eseridir. Başkan Dimitris Giannakopoulos, takımın efsanesini devam ettirmeyi üstlendi. Sadece onunla değil, kulüpteki herkesle birlikte çalışacağım için heyecanlıyım. Panathinaikos Yunanistan’ın en büyük spor markası. Bu yılki forma üzerinde Akropolis’in yer alacağı ilk forma olacak ve bu büyük bir sorumluluk” açıklamasını yaptı.