Galatasaray Haberleri: Süper Lig’in son haftasında Galatasaray, Konyaspor ile deplasmanda karşılaşacak. Şampiyonluk düğümünün çözüleceği maç öncesi hem Erden Timur hem de Okan Buruk taraftara seslendi. Erden Timur, ‘’ 24. şampiyonluğumuzu hep birlikte kutlayacağız’’ dedi. İşte detaylar…

Süper Lig’de sezonun en kritik haftasına girildi. Fenerbahçe derbisinden mağlubiyet ile ayrılan Cimbom yaralarını sarmaya başladı. Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur ve Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk'tan taraftarlara şampiyonluk mesajı ver 

Galatasaray Kulübü sosyal medya hesabından yaptığı "Günaydın" paylaşımında Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur ve Teknik Direktör Okan Buruk'un ifadelerine yer verdi. Erden Timur ve Okan Buruk kenetlenme çağrısı yaparken, Galatasaraylı taraftarlara şampiyonluk mesajı verdi.

Erden Timur açıklamasında, "Nice şampiyonluklar yaşamış, nice kupalar kazanmış büyük Galatasaray taraftarı, büyük Galatasaray camiası; geldik son dakikaya. Hepimiz tüm motivasyonumuzla, kenetlenerek ki bu sezon başında da dedik "Kenetlen başka Galatasaray yok" diye... Tüm zerrelerimize kadar hissederek şampiyonluk yolundaki son dakikayı hep birlikte sadece sahadaki 11 aslanımız, kenardaki diğer aslanlarımız, Okan hocamızla değil 35 milyon Galatasaray taraftarı o gün hep birlikte o mücadeleyi vereceğiz.

''24. şampiyonluğu kutlayacağız''

Galatasaray’da rota Alman oyuncuya döndü Galatasaray’da rota Alman oyuncuya döndü

Bu kararlılıkla, bu azimle ve bu inanmışlıkla yapamayacağımız hiçbir şey yok. 100. yılda, 2023 yılında 23. şampiyonluğumuzu kazanmıştık. İnşallah 2024 yılında da 24. şampiyonluğumuzu hep birlikte kutlayacağız." ifadelerini kullandı.

Okan Buruk ise  "Büyük Galatasaray ailesi, bayrakları hazırlayın. Tarih yine şampiyonu yazacak, mayıslar yine bizim olacak." İfadelerini kullandı. 
 

Editör: Kübra Hasçalık