Torino'da forma giyen Emirhan İlkhan, yeniden Süper Lig'e döndü.

Başakşehir açıklamasında; "Kulübümüz, son olarak İtalya ekiplerinden Torino FC'de forma giyen Emirhan İlkhan ile 2023-2024 sezonunun sonuna dek kiralık olarak anlaşma sağladı. Emirhan İlkhan'a ailemize hoş geldin diyor, turuncu-lacivertli formamızla başarılar diliyoruz." dedi. 

Şenol Güneş'ten Emirhan İlkhan için Transfer itirafı

Şenol Güneş, Başakşehir'e imza atan Emirhan İlkhan hakkında; "Emirhan, değerli bir oyuncu. Beşiktaş'ın altyapımızdan yetişti. Gönül isterdi ki burdan gitmesin, gittiyse gelsin. Bize gelmek istediği haberi geldi, ben de 'Gelmek istiyorsa kulüple konuşulsun' dedim. Kulüp konuştuğunda kiralık olarak geleceği söylendi. Ben de kiralık olarak gelmesinin bir faydası olmayacağını, bonservisiyle ilgili durumu değerlendirmesi gerektiğini söyledim. Evet yeteneği var ama geldiğinde kötü oynarsa zaman kaybı, iyi oynarsa karşı takıma yararı olacaktı" dedi. 

Başakşehir'de Çağdaş Atan'dan 2+1 yıllık imza Başakşehir'de Çağdaş Atan'dan 2+1 yıllık imza

Mason Greenwood ve Davy Klaassen için cevap

Güneş, Klaassen ve Mason Greenwood iddiaları hakkında; "10 numara ihtiyacımız yok, yine alınabilir ama sağlıklı bulamıyorum. İkisi de gündemimizde yok. Ben transfer yapmıyorum ama hep istediğim konuşuluyor. O yüzden transfer konuşmuyorum, daha önemli olaylarımız var." dedi.