Bülent Uygun: "Rey Manaj'ın durumu gelecek tekliflere bağlı" Bülent Uygun: "Rey Manaj'ın durumu gelecek tekliflere bağlı"

FUTBOL HABERLERİ: Süper Lig’in 36. Haftasında EMS Yapı Sivasspor, RAMS Başakşehir ile karşılaşacak. Kritik maç öncesi açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Bülent Uygun galibiyet için sahaya çıkacaklarını belirtti. Tecrübeli hoca, Sivasspor’un yıldız futbolcusu Rey Manaj’a transfer tekliflerinin geldiği haberlerini doğruladı. İşte detaylar…


EMS Yapı Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Başakşehir maçı öncesi gazetecilerin sorularını tanıtladı. Başakşehir’in başarılı bir takım olduğuna dikkat çeken Bülent Uygun, "Seyircisi olmadan bu işi başarmış, yönetim anlamında da çok doğru yapan bir takıma karşı oynayacağız. Başakşehir kadro olarak her geçen gün üzerine koyuyor. Başarılı bir takıma karşı oynayacağız. Zor bir maç bizi bekliyor, taraftarımızdan bizi yalnız bırakmamalarını, desteklemelerini istiyoruz. Kalan 3 maçta da elimizden geldiği kadar kazanarak, 9 puan alarak sezonu bitirmek ana hedefimiz, inşallah başarırız." ifadelerini kullandı.


 "Rey Manaj'a teklifler var"

EMS Yapı Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun transfer çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Emre Gökay’a Avrupa kulüplerinin ilgi gösterdiğini ifade eden Bülent Uygun, "Emre Gökay, milli takımda en iyi performans gösteren ve mevkisinde en iyi oyuncu seçilen çok yetenekli bir futbolcu. Milli takımdan yeni geldi. Bundan sonraki süreçte 17 yaşına giriyor ve onu kullanarak gelişimini sağlamaya çalışıyoruz. Bireysel antrenmanları, koşuları var. Onlar da eğitimine katkı sağlıyor" dedi. 


Sivasspor yönetiminin transferde en doğru kararları alacağını belirten tecrübeli teknik adam, "Emre'nin geleceği ve Sivasspor'un menfaatiyle ilgili ne olursa onu hayata geçirmek istiyoruz. Rey Manaj ile ilgili 2-3 takımdan transfer teklifi geldi. Yönetim bu teklifleri değerlendiriyor. Bunların hepsiyle ilk önce yöneticimiz Gökhan Karagöl görüşüyor, sonrasında başkanımıza ve yönetim kuruluna iletecek. Burada önemli olan Sivasspor'un menfaati, her şey Sivasspor'la alakalı. Biz yeni sezonla ilgili çok güzel projeler elde edeceğiz, bununla ilgili şüpheniz olmasın. Transfer çalışmalarımızı en güzel şekilde yapacağız" şeklinde konuştu. 
 

Editör: Kübra Hasçalık