Fenerbahçe Başkanı Ali Koç resmen duyurdu! Yıldız futbolcular takımda kalıyor: Astronomik teklifler gelmezse... Fenerbahçe Başkanı Ali Koç resmen duyurdu! Yıldız futbolcular takımda kalıyor: Astronomik teklifler gelmezse...

Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım’ın başkan seçilmesi halinde teknik direktör koltuğuna Jose Mourinho oturacak. Tecrübeli teknik adamın Fenerbahçe’yle ilgili araştırma yapmaya başladığı öğrenildi. Bruno Alves, Mourinho'ya Fenerbahçe'yi anlattı.

Aziz Yıldırım'ın adaylığını açıklamasının ardından teknik direktörlük görevine Jose Mourinho'yu getireceğini bildirmesi Sarı-Lacivertlilerde gündemi değiştirdi. Aziz Yıldırım seçilmesi halinde teknik direktörlük görevine Jose Mourinho'yu getireceğini açıklarken, "Diğer arkadaşlar kazanırsa onların da Mourinho'yu getirmesini isterim" ifadelerini kullandı.

''Heyecanı iliklerine kadar hissedersin''

Aziz Yıldırım'ın Portekizli teknik adamla ilk teması eski Fenerbahçeli Bruno Alves vasıtasıyla kurduğu öne sürüldü. Sabah'ın haberine göre Bruno Alves eski hocası Mourinho'ya Fenerbahçe'yi anlattı. Taraftarlardan övgüyle bahseden Alves'in Mourinho'ya, "Sana heyecanı iliklerine kadar hissettirirler. Sevgiyi de eleştiriyi de en yoğun şekilde görürsün." dediği belirtildi.


Bruno Alves'in sözleri şöyle: "Kazandığın tüm şampiyonlukları unut. Uzun süredir şampiyonluğa hasret kalan bu taraftara kupa hediye ettiğin zaman ortaya çıkacak coşkuyu anlatacak kelime bile bulamıyorum. Bugüne kadar ben ne yaşamışım diyebilirsin. Senin gibi başarı odaklı bir teknik adam için Fenerbahçe çalışılacak en ideal kulüp olur."
 

Editör: Kübra Hasçalık