Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş’ta bir yandan yeni teknik direktör arayışı devam ederken diğer yandan Serdar Topraktepe için yeni formül üretildi. Zorlu geçen bir sezonu kupa ile tamamlayan siyah beyazlı ekipte Serdar Topraktepe fark yarattı. Yönetim, Serdar Topraktepe’ye yeni bir teklif sundu. İşte detaylar…


Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Beşiktaş yönetimi teknik direktör arayışına hız verdi. Siyah beyazlı yönetim Şenol Güneş, Sergen Yalçın ve Nuri Şahin gibi isimlerle görüşmeler yaptı. Sezon sonu yeni teknik direktörünü açıklayacak olan yönetim Serdar Topraktepe’den vazgeçmek istemiyor. Fanatik’in haberine göre Beşiktaş yönetimi Serdar Topraktepe’nin kulüpte kalması için yeni bir formül hazırladı. 

HOCALARDAN VERİM ALINAMADI

Sezonu Güneş ile açan Kartal, Konferans Ligi elemelerinde 6'da 6 galibiyetle gruplara çıktı. Ancak Güneş yönetiminde galibiyet alamadan bir beraberlik, bir yenilgi elde etti. Ligde de 7 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlikle taraftarın canını sıktı.

Güneş ile yaşanan ayrılığın ardından yerine, yardımcısı Burak Yılmaz geçti. Futbolu yeni bırakan Yılmaz, Avrupa'dan iki yenilgi alıp kahretti, 4 lig maçından ise 2'şer galibiyet ve yenilgi elde etti.
Burak Yılmaz sonrasında görev Rıza Çalımbay'a verildi. Onun da can sıkıcı bir dönemi oldu ve 7 karşılaşmada 3'er galibiyet ve mağlubiyet yaşandı ve Hasan Arat yönetimi tarafından yollandı.

Serdar Topraktepe geçici olarak göreve gelse de, ardından büyük umutlarla koltuğa oturtulan Fernando Santos, diğer bir hayal kırıklığı olarak tarihe geçti. 16 karşılaşmada görev yapan Portekizli, 7 galibiyet, 5 yenilgi aldı.

Beşiktaş’a yıldız golcüden kötü haber Beşiktaş’a yıldız golcüden kötü haber

YENİ GÖREV İÇİN TEKLİF

Ancak Serdar Topraktepe, 2 galibiyet, bir beraberlikle görevini Santos'a bırakırken, yine ondan aldığı bayrağı daha üstlere taşıdı ve hedef olarak belirlenen Ziraat Türkiye Kupası'na ulaştı.

Siyah-beyazlı yönetimin, Serdar Topraktepe ile bir görüşme yapacağı, ancak kendisine, yeni gelecek teknik adamın yanında, antrenörlük teklifinde bulunacağı ifade edildi. 
 

Editör: Kübra Hasçalık