Beşiktaş Haberleri: Ziraat Türkiye Kupası’nda finale yükselen Beşiktaş’tan kötü haber geldi. Beşiktaş’ın yıldız oyuncuları Rachid Ghezzal ve Milot Rashica sakatlandı. 

Süper Lig’de kötü bir sezon geçiren Beşiktaş’ın yüzü Ziraat Türkiye Kupası’nda güldü. Sezonu kupa ile tamamlamak isteyen siyah beyazlı ekip finale yükseldi. Beşiktaş taraftarını bir yandan finale yükselmenin mutluluğunu yaşarken diğer yandan Rashid Ghezzal ve Milot Rashica’nın sakatlanmasından dolayı endişe duydu. Yıldız oyuncularla ilgili Beşiktaş kulübünden açıklama yapıldı. 

Beşiktaş'ta Serdar Topraktepe: Mücadele ettik ve kazandık Beşiktaş'ta Serdar Topraktepe: Mücadele ettik ve kazandık

Rachid Ghezzal için yapılan açıkalamda, "Futbol A Takımımızın MKE Ankaragücü ile oynadığı müsabakada sağ uyluk arka adalesinde ağrı hissettiği için oyuna devam edemeyen futbolcumuz Rachid Ghezzal'ın Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde yapılan MR görüntülemesinde, sağ uyluk arka adalesinde (semitendinosus) kas tendon bileşkesinde gerilme ve ödem saptanmıştır." denildi.

Milot Rashica için ise, "MKE Ankaragücü maçında sol uyluk üst iç kısmında ağrı hisseden oyuncumuz Milot Rashica'nın Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde yapılan MR görüntülemesinde, sol uyluk üst iç adalesinde (pectineus) gerilme ve ödem saptanmıştır. Rachid Ghezzal ile Milot Rashica'nın tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır." ifadeleri kullanıldı.
 

Editör: Kübra Hasçalık