Beşiktaş Haberleri: Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Beşiktaş transferde tam gaz ilerliyor. Siyah beyazlı ekip yıldız futbolcu Angel Di Maria’yı renklerine bağlamak için harekete geçti. Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel tarafından Di Maria ile transfer görüşmelerinin devam ettiği açıklandı. İşte detaylar…


Teknik direktörlük için Jose Mourinho ile görüştüklerini açıklayan Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Benfica'da forma giyen dünyaca ünlü futbolcu Angel Di Maria ile de temas kurduklarını belirtti. Orta Çizgi YouTube kanalına konuk olan Hüseyin Yücel'in yaptığı açıklamalar şöyle:


"Di Maria ile görüşmeler devam ediyor. İki hafta sonra tüm tekliflere açık olduğunu ve görüşmeyi kabul ettiğini iletti. Orada kaldık, ondan sonra devam edeceğiz. Öncelikle kupa sonra hoca ve ondan sonra da transferler."


"HERMOSO GÜNDEMİMİZDE" 
"Hermoso listemizde var ama hem kupa öncesi hem de hocayı belirlemeden Hermoso'yu ya da x bir ismi transfer etme gibi bir durum gündemimizde yok."

Bronckhorst istedi: Beşiktaş "Örümcek Adam" için teklif yaptı! Bronckhorst istedi: Beşiktaş "Örümcek Adam" için teklif yaptı!

"BEŞİKTAŞ İLE MOURINHO'NUN ÇOK UYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM" 
"Bütçeden ziyade fikir ve vizyon olarak Beşiktaş ile Mourinho'nun çok uyacağını düşünüyorum. Biz bir kez değil, 4-5 görüşme yaptık. Beşiktaş'ın bütçesinin ne olduğunu, mevcut kadrosunun ne olduğunu gayet iyi biliyor. Bilmese devam etmezdi görüşmelere. Başarı gelir, gelmez, onu kimse garanti edemez."
 

Editör: Kübra Hasçalık