Beşiktaş Haberleri: Yeni sezona hızlı bir giriş yapmak isteyen Beşiktaş’ta teknik direktör arayışı sürüyor. Siyah beyazlı yönetim içerisinde Sergen Yalçın ismi öne çıkıyor. Başkan Hasan Arat’ın Sergen Yalçın ile görüşmeyi planladığı öğrenildi. İşte detaylar… 

Beşiktaş yönetimi yeni sezon hazırlıklarına başladı. Oyuncu kadrosunda yeniden yapılanmaya gidecek olan siyah beyazlı ekipte teknik direktörün kim olacağı sorusu yanıt bekliyor. Fanatik’in haberine göre Beşiktaş’ta rota yerli hocalara çevrilirken yönetim içinde ağır basan isimle ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.


Yeni sezon için çalışmalarına başlayan Beşiktaş'ta gündem yeni Teknik Direktör. Bu doğrultuda birçok hocayla temasını sürdüren siyah-beyazlılarda yönetim içinde ismi öne çıkan bir aday var.


SERGEN YALÇIN İSMİ AĞIR BASIYOR

Beşiktaş'ta Serdar Topraktepe adını tarihe yazdırdı Beşiktaş'ta Serdar Topraktepe adını tarihe yazdırdı

Sabah'ta yer alan habere göre Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın yeniden göreve getirilmesini isteyen yöneticilerin sayısı daha fazla. Siyah-beyazlılarda futboldan sorumlu olan yöneticilerin 7'sinden 3'ü Antalyaspor'dan ayrılacak deneyimli hocanın yeninden Beşiktaş'ın teknik direktörü olmasını istiyor.

2. SIRADA ŞENOL GÜNEŞ VAR

Yöneticilerden 2'si Şenol Güneş yönünde fikir beyaz ederken, 1 kişinin Nuri Şahin, 1 kişinin ise yabancı bir hocanın daha doğru tercih olacağını belirttiği iddia edildi.
 

Editör: Kübra Hasçalık