Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş’ta yeni sezon transfer çalışmaları başladı. Siyah beyazlı ekibin yıldız oyuncusu Milot Rashica'ya teklif üstüne teklif geliyor. Beşiktaş yönetimi Rashica transferinden gelecek bonservis geliriyle kasasını dolduracak. İşte detaylar…


Beşiktaş’ın yaz transfer döneminde renklerine bağladığı Milot Rashica, Avrupa kulüplerinin radarına girmeyi başardı. Fanatik’in haberine göre Beşiktaş'a bu sezon 5 gol, 6 asistlik skor katkısı sağlayan Milot Rashica'ya İtalyan ve İngiliz takımlarının ilgi duyduğu iddia edildi. Beşiktaş Yönetimi ise Milot Rashica için talep edeceği bonservis bedelini belirledi.

Disiplin Kurulu, Serdar Topraktepe'ye men cezası verdi Disiplin Kurulu, Serdar Topraktepe'ye men cezası verdi


Çift haneli bonservis geliri
Beşiktaş'ın Kosovalı futbolcusu Milot Rashica ile İngiliz ve İtalya takımlarının ilgilendiği ileri sürüldü. Bu sezon gol katkısında Semih Kılıçsoy, Cenk Tosun ve Vincent Aboubakar ile birlikte çift haneli sayıları gören 4 Beşiktaşlıdan biri olan ve 5 gol - 6 asist üreten Rashica'yı Serie A'dan iki, Championship'ten ise bir takımın takibe aldı.


Sezon başın Norwich City'den 5 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer edilen Kosovalı kanat oyuncusu için siyah beyazlı yönetim, 10 milyon Euro talep ediyor.
 

Editör: Kübra Hasçalık