Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'tan gazeteciye sert tepki: “Zarar veriyorsunuz!” Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'tan gazeteciye sert tepki: “Zarar veriyorsunuz!”

BEŞİKTAŞ HABERLERİ: Oldukça kötü bir sezon geçirmesine rağmen Türkiye Kupası’nı alma başarısını gösteren siyah beyazlılar transfer çalışmalarına da hız vermiş bulunuyor. Önce teknik direktörünü belirleyen ardından sportif kurumsallık adına Friedel hamlesini yapan Beşiktaş şimdi de takımı yenilemek için hamlelerini yapmaya hazırlanıyor.

Azerbaycan ligi takımlarından Karabağ ekibinde forma giyen Leandro Andrade için girişimlerde bulunan siyah beyazlıların önündeki en büyük engel ise oyuncunun serbest kalma maddesi olacak gibi. Yurt dışı takımları için 4 milyon Euro olduğu iddia edilen bu bedeli siyah beyazlıların taksitler halinde ödeme planı bulunuyor. Geçtiğimiz sezonu 11 golle tamamlayan başarılı oyuncu için önümüzdeki günlerde hareketliliğin artması da beklenen gelişmeler arasında yer alıyor. Kulübü ile 2027 yılına kadar sözleşmesi bulunan Andrade geçtiğimiz senenin en değerli oyuncusu olmayı da başarmıştı.

Editör: Kutay Bilgin