SON DAKİKA HABERLERİ: Bonservisi Beşiktaş'ta olan ve Marsilya'ya kiralanan Jean Onana, Fransa'da silahlı saldırıya uğradı.

Fransa'dan Europe 1'in aktardığı habere göre Jean Onana ve takım arkadaşı Faris Moumbagna hırsızlık girişiminin kurbanı oldu.

HIRSIZLAR, JEAN ONANA'NIN İÇİNDE BULUNDUĞU ARACA ATEŞ AÇTI

Olay pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 4 sularında yaşandı. Jean Onana ve Moumbagna'nın içinde bulunduğu aracı silahlı hırsızlar çalmaya kalkıştı.

Başarısız olan girişimde hırsızların silahla ateş açtığı belirtildi. Olay sonrası araçta çok fazla kurşun deliği bulundu.

JEAN ONANA VE TAKIM ARKADAŞI OLAYI YARA ALMADAN ATLATTI

Jean Onana ve Faris Moumbagna'nın talihsiz olayı yara almadan atlattığı aktarıldı. Hırsızların ise kaçtığı vurgulandı.

BEŞİKTAŞ'TAN AÇIKLAMA

Marsilya'da kiralık olarak forma giyen futbolcusu Jean Onana, Fransa'da silahlı saldırıya uğradı. Siyah beyazlı kulüp, Onana için geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Beşiktaş'ın sosyal medya hesabından yapılan açıklama şöyle:

Ali Koç-Aziz Yıldırım yayınının reyting oranları kaç? İşte detaylar... Ali Koç-Aziz Yıldırım yayınının reyting oranları kaç? İşte detaylar...

"Devre arası transfer döneminde Fransa’nın Marsilya kulübüne geçici transfer olan Jean Onana’nın hırsızlık girişimi sonrasında silahlı saldırıya uğradığını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Saldırıyı yara almadan atlatan Jean Onana’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz."

Editör: Arda Erden