Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş’ta yeni sezon transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Siyah beyazlı yönetimin transfer listesinde Mario Hermoso yer alıyor. Mario Hermoso’yu renklerine bağlamak isteyen sadece Beşiktaş değil. Suudi Arabistan ve İngiltere’den de talipleri bulunuyor. İşte detaylar…
Süper Lig’de kötü bir sezon geçiren Beşiktaş gelecek sezon yeni bir sayfa açmak istiyor. Başkan Hasan Arat ve yönetimi tarafından geniş rotasyonlu kadro kurulması için düğmeye basıldı. Beşiktaş’ın transfer listesinde Mario Hermoso yer aldı. İspanyol basınına göre Atletico Madrid ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek 28 yaşındaki stoperle Aston Villa ve Beşiktaş'ın yanı sıra birçok Arabistan kulübü ilgileniyor.

Suudi Arabistan’dan teklif aldı

Madrid devinden kesin olarak ayrılacak olan Hermoso'nun yeni adresinin henüz neresi olacağı bilinmezken, Arabistan'a gitme ihtimalinin daha yüksek olduğu belirtildi.

Suudi kulüplerinin İspanyol oyuncunun talep ettiği yüksek maaşı karşılayabileceği ifade edilirken oyuncunun henüz kararını vermediğinin altı çizildi.

İspanya’daki 5 sezonluk performansı 

Hasan Arat: "Rehavete kapılmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz’’ Hasan Arat: "Rehavete kapılmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz’’

Tecrübeli stoper, 5 sezonluk Atletico Madrid döneminde 170 maçta forma giydi ve 10 gol, 6 asistlik performans sergiledi. Hermoso'nun güncel piyasa değeri 25 milyon euro olarak gösteriliyor.
 

Editör: Kübra Hasçalık