Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş’ta yeni sezon transfer çalışmaları hız kesmeden sürüyor. Yeni transferler kadar sezon sonu sözleşmesi bitecek olan oyuncularla da görüşmeler başladı. Özellikle Cenk Tosun ve Salih Uçan’ın durumu merak konusu oldu. İşte detaylar…

Yeni sezonda şampiyonluk yarışının içerisinde yer almak isteyen Beşiktaş’ta kadro planlaması yapıldı. Beşiktaş'ta sözleşmeleri sona eren Rachid Ghezzal, Umut Meraş, Joe Worral, Utku Yuvakuran ve Gökhan İnler takımdan ayrılacak. Sabah’ın haberine göre diğer iki isim Salih Uçan ve Cenk Tosun'un durumları ise henüz netlik kazanmadı.

SALİH'İ TAKIMDA TUTMAK İSTİYORLAR

Bu sezon 5 gol ve 6 asistlik performansıyla dikkat çeken Salih, kısa bir süre önce yönetimle rakamlar üzerine ilk görüşmeyi gerçekleştirmişti. Başkan Hasan Arat ve ekibinin sakatlıktan döndükten sonra ortaya koyduğu futbolla beğeni toplayan, kupa finalinde de maçın adamı seçilen Salih'i takımda tutmak istediği öğrenildi.

CENK'İN GÖNLÜ KALMAKTAN YANA

Beşiktaş yeniden girişimlere başladı: Almanya'da dev operasyon Beşiktaş yeniden girişimlere başladı: Almanya'da dev operasyon

Önümüzdeki hafta tecrübeli oyuncuyla masaya oturulacağı öğrenildi. Eyüpspor'dan teklif alan Cenk Tosun ise Beşiktaş'ı bekliyor. Avrupa Şampiyonası aday kadrosuna çağırılan Cenk'in gönlü kalmaktan yana. Yönetimin, 32 yaşındaki forvetle görüşeceği gelen bilgiler arasında. 


 

Editör: Kübra Hasçalık