Futbol Haberleri: Ziraat Türkiye Kupası finalinde karşılaşan Beşiktaş ile Trabzonspor’un Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevdik edildiği açıklandı. TFF Hukuk Müşavirliği tarafından yapılan açıklamada Serdar Topraktepe’nin de sportmenliğe aykırı hareket ettiği gerekçesiyle PFDK'ya sevk edildiği belirtildi. İşte detaylar… 

Süper Lig'deki final haftasının hakemleri açıklandı Süper Lig'deki final haftasının hakemleri açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu(TFF) Hukuk Müşavirliği, Ziraat Türkiye Kupası finalistleri Beşiktaş ve Trabzonspor'u Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk etti.

Büyük heyecana sahne olan Türkiye Kupası finalinde Beşiktaş, Trabzonspor'u 3-2 mağlup ederek mutlu sona ulaştı. TFF, karşılaşmanın PFDK sevklerini açıkladı.

BEŞİKTAŞ VE TRABZONSPOR DİSİPLİNE YOLLANDI
TFF'den yapılan açıklamada, siyah-beyazlıların çirkin ve kötü tezahürat ile saha olayları gerekçesiyle disipline gönderildiği belirtildi. Beşiktaş'ın teknik sorumlusu Serdar Topraktepe'nin ise talimatlara aykırı hareket ve sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle tedbirli olarak PFDK'ye sevk edildiği aktarıldı. Kurulun, Trabzonspor'u ise saha olayları sebebiyle disipline yolladığı kaydedildi.
 

Editör: Kübra Hasçalık