Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş yeni sezon transfer çalışmalarına başladı. Siyah beyazlı ekibin transfer listesinde Sivasspor’un yıldız oyuncusu Rey Manaj yer aldı. Beşiktaş yönetimi, Sivasspor ile temasa geçerek Rey Manaj’ın bonservis ücretini sordu. İşte detaylar…

Beşiktaş'tan Salih Uçan'a yeni teklif Beşiktaş'tan Salih Uçan'a yeni teklif

Beşiktaş’ta yeni sezon hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Son yılların en kötü sezonunu geçiren siyah beyazlı ekip yeni bir sayfa açmak istiyor. Yaz transfer döneminde oyuncu kadrosunu güçlendirecek olan Beşiktaş’ın hedefinde Rey Manaj yer aldı. Akşam gazetesinin haberine göre Beşiktaş'ın kırmızı-beyazlı ekibe yıldız golcünün fiyatını sorduğu Sivasspor'un ise kapıyı 10 milyon Euro'dan açtığı öğrenildi.

Beşiktaş’tan para+2 futbolcu teklifi 

10 milyon Euro'yu çok bulan Beşiktaş cephesi, Sivasspor'a daha düşük bir bonservis bedeli ve bazı oyuncuları vermeyi teklif etti. Sivasspor'a beş futbolcunun bulunduğu bir liste veren siyah-beyazlılar, bu listeden 2 futbolcuyu bonservisiyle verebileceklerini iletti. Görüşmeler devam ederken henüz bir anlaşma sağlanmadığı, Sivasspor'un yurt içi ve yurt dışından başka takımlarla da görüştüğü  öğrenildi. 
 

Editör: Kübra Hasçalık