Spor Depor Özel haberi -  Beşiktaş, Salih Uçan ile yeni sözleşme konusunda anlaştı. Gelen bilgilere göre orta saha oyuncusuyla 2+1 yıllık sözleşme imzalanacak.

Yeni sezon planlaması doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Gabriel Paulista ve Rafa Silva'nın ardından bir imzayı daha tamamladı.

Beşiktaş ile Salih Uçan arasında görüşmeler olumlu sonuçlandı. Siyah-beyazlı yönetim ile tecrübeli oyuncu arasında yapılan yeni sözleşme ıslak imzaya döküldü. Tecrübeli oyuncu ile 2 artı 1 yıllığına resmi sözleşme imzalandı.

KULÜP RESMEN AÇIKLADI

Kulüpten yapılan açıklamada ise "2021-22 sezonundan bu yana şanlı formamızı başarıyla terleten tecrübeli futbolcumuz Salih Uçan'la 2+1 yıllık yeni sözleşme imzalanmıştır. Salih Uçan'a yeni dönemde üstün başarılar diler, kamuoyunun ve taraftarlarımızın bilgisine sunarız." sözleri sarf edildi.

Beşiktaş'tan sessiz gece: 0-0 Beşiktaş'tan sessiz gece: 0-0

MAAŞ BELLİ OLDU

Sabah'ta yer alan haberde; Beşiktaş yönetiminin, Salih Uçan'a yıllık 30 milyon TL ödeme yapma konusunda anlaşmaya vardığı ifade edildi.

Salih Uçan, 2,5 sezon formasını giydiği Beşiktaş'ta tüm kulvarlarda çıktığı 85 maçta 8 gole imza attı. Salih, 2021-2022 sezonunun ikinci yarısında RAMS Başakşehir'de kiralık olarak forma giymişti.

Editör: Alihan Çelik