Fenerbahçe Alagöz Holding - Perfumerias Avenida maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? Fenerbahçe Alagöz Holding - Perfumerias Avenida maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

BKT EuroCup’ta normal sezon heyecanı, 18. hafta karşılaşmalarının tamamlanmasıyla birlikte resmen sona erdi. Böylelikle artık sırada büyük çekişmeye sahne olması beklenen sekizli final turu var.

Temsilcilerimizden Beşiktaş Emlakjet A grubunu, Türk Telekom ise B grubunu altıncı sırada bitirdi. Bu nedenle Beşiktaş Emlakjet B, Türk Telekom ise A grubunun üçüncüsüyle eşleşti.

Sekizli final turunda Beşiktaş, çeyrek finale kalabilmek için Gran Canaria’ya konuk olacak. Diğer temsilcimiz Türk Telekom ise London Lions deplasmanında sahne alacak.

Sekizli final eşleşmeleri, tek maç üzerinden oynanacak. Bu tek maçı kazanan takımlar ise adlarını çeyrek finale yazdırmış olacaklar.

Beşiktaş Emlakjet, sekizli finalde Gran Canaria’yı elediği takdirde çeyrek finalde Hapoel Tel Aviv’in rakibi olacak. İsrail ekibi, A grubunu ikinci bitirdiği için adını direkt olarak çeyrek finale yazdırdı.

Türk Telekom ise London Lions’ı elediği takdirde Cluj Napoca ile kozlarını paylaşacak. Romanya ekibi, B grubunu ikinci bitirdiği için direkt olarak çeyrek finale kaldı.

Sekizli final karşılaşmalarının tarihleri henüz belli olmadı.

Editör: Alihan Çelik