Anadolu Efes’te şok ayrılık! Anadolu Efes’te şok ayrılık!

BASKETBOL HABERLERİ: Normal ligin bitmesi ile birlikte basketbolda play-off heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Anadolu Efes’in Pınar Karşıyaka’yı 3-0 ile geçip adını finale yazdırmasının ardından gözler de diğer eşleşmeye çevrildi. Seride ilk iki maçı kendi evinde oynayan Fenerbahçe Beko bu müsabakaları kazanmış ve avantajı da ele geçirmişti. Serinin Akatlar Arena’ya taşınması da bugün itibarıyla gerçekleşiyor. Beşiktaş kendi evinde oynayacağı ilk maçı kazanıp seriyi 4.maça taşıma derdinde olacak iken Fenerbahçe ise finalin kapısını tamamen aralamak istiyor.

Beşiktaş Emlakjet-Fenerbahçe Beko maçı saat kaçta?

Fenerbahçe Beko’yu evinde ağırlayacak olan siyah beyazlılar da yine Angel Delgado’nun kadro dışı olması da bekleniyor. Bunun yanı sıra iki büyük camiayı karşı karşıya getirecek olan maçın başlama saati ise 20.30 olarak belirlenmiş durumda. Serinin uzaması halinde bir sonraki maça da Beşiktaş’ın ev sahipliği yapacağını belirtelim.

Beşiktaş Emlakjet-Fenerbahçe Beko maçı hangi kanalda?

Beşiktaş Emlakjet ve Fenerbahçe Beko arasında oynanacak olan play-off 3.maçını yine Bein Sports 5 ekranlarından naklen izleyebilirsiniz.

Editör: Kutay Bilgin