BEŞİKTAŞ HABERLERİ: Rafa Silva çok önemli bir karakter. Türkiye’ye çok büyük bir yetenek getirdik. Geldiğimizden beri ilk 11’de oynayacak 5 oyuncu aldık. Ayrıca Paulista, hırsı ve enerjisiyle çok şey katacak.

Çocuklarım Talisca ve Di Maria gelecek mi diyor”. Ben de onlara Semih’i anlatıyorum, bu taraf daha önemli. Cenk Tosun’un durumu EURO 2024 sonrası belli olacak. İnşallah bu konu iki taraf için de hayırlı bir noktaya gelir.

Salih Uçan en olgun döneminde ”Salih çok başarılı ama kendisine tam damga vuramadın dedim.’’

“Van Bronckhorst çok katkı sağlayacak”

 Van Bronckhorst ile 6 aydır iletişimdeydik. Ocak ayında gelmesini çok arzu etmiştik.

Beşiktaş 9 oyuncuya veda ediyor Beşiktaş 9 oyuncuya veda ediyor

"SÜPER KUPA ATATÜRK OLİMPİYAT STADI'NDA OYNANMALI"

"Süper Kupa'nın oynanacağı yer belirlenmedi ama ben Atatürk Olimpiyat Stadı'na önem vermemiz gerektiğini düşünüyorum. O stadın futbolla ilgili görsel güzelliğinin çok güzel olduğunu Trabzonspor ile oynadığımız kupa finalinde gördük. Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nu hep sıcak tutmamız lazım. İki İstanbul takımının oynayacağı maçta başka bir şehre gitmenin güvenlik açısından da doğru olmayacağını düşünüyorum."

"19 YABANCIDAN GİDECEK OLANLAR 10 GÜN İÇİNDE BELLİ OLACAK"

"1 Temmuz'da Ümraniye'de hazırlıklara başlıyoruz. 10 Temmuz'da Slovenya'da olacağız. 19 yabancımız var. Kimler kalacak kimler gidecek bu 10 gün içinde belirlenmesi açısından çok önemli. Slovenya'da Dinamo Zagreb, Shakhtar Donetsk ve Graz ile hazırlık maçları oynayacağız"

Editör: Kutay Bilgin