Futbol Haberleri: Bundesliga’da şampiyonluğu kaçıran Bayern Münih yeni teknik direktör arayışı içerisine girdi. Alman devinin hedefinde Crystal Palace'ın teknik direktörü Oliver Glasner yer aldı. Tecrübeli teknik adam için Crystal Palace 100 milyon Euro bonservis istedi. İşte detaylar…

Avusturya Teknik Direktörü Ralf Rangnick'ten umduğunu bulamayan Bayern Münih, Crystal Palace'ın teknik direktörü Oliver Glasner ile ilgileniyor. Alman basınında yer alan haberlere göre İngiliz ekibinin Avusturyalı hoca için istediği bonservis dudak uçuklattı.


100 MİLYON EUROLUK TALEP
Crystal Palace Teknik Direktörü Oliver Glasner ile ilgilenen Bayern Münih, İngiliz ekibi ile dirsek teması kurdu. Alman basınındaki haberlere göre Crystal Palace, Bayern Münih'ten Glasner için 100 milyon euro bonservis talep etti. Bu rakam sonrası Alman devinin başka adaylara yöneleceği belirtildi.

2026'YA KADAR SÖZLEŞMESİ VAR

Bayern Münih elendi, bonus fırsatı kaçtı… Bayern Münih elendi, bonus fırsatı kaçtı…

Şubat ayında Crystal Palace'ın başına geçen Oliver Glasner'in İngiliz ekibiyle 2026'ya kadar sözleşmesi bulunuyor. Glasner, Crystal Palace ile son 6 maçta 5 galibiyet-1 mağlubiyet aldı.
 

Editör: Kübra Hasçalık