Futbol Haberleri: Galatasaray ara transfer döneminde Bayern Münih’e transfer olan Sacha Boey’den bonus ödemesi bekliyordu. Bayern Münih’in Real Madrid’e elenmesi bonus fırsatının kaçmasına neden oldu. 


Galatasaray, ara transfer döneminde Bayern Münih'e sattığı Sacha Boey'dan dev bonusu son anda kaçırdı. Bayern, Real Madrid'e son dakikalarda yediği gollerle yenilip elenince Galatasaray, Sacha Boey'dan gelecek ciddi bir bonustan oldu.


Şampiyonlar Ligi yarı final rövanşında Bayern Münih, 88 ve 90+1'de yediği gollerle Real Madrid'e 2-1 yenilip final şansını kaybetmişti.Bayern'in final biletini son dakikalarda kaçırmasını en çok etkileyen kulüplerden biri de Galatasaray oldu. 

Bayern Münih, Wolfsburg'u 2 golle geçti Bayern Münih, Wolfsburg'u 2 golle geçti


Hürriyet'in haberine göre Sarı-Kırmızılılar, Bayern'in finale kalması halinda Sacha Boey transferinden 3.7 milyon euro bonus alacaktı. Galatasaray böylece ciddi bir bonustan oldu.
Şampiyonlar Ligi'ni 7. kez kazanma ihtimalini tepen Bayern Münih de şampiyona verilen 15 milyon euro ile ikinciye verilen 10.5 milyon euro fırsatını kaçırdı.
 

Editör: Kübra Hasçalık